Movies
Ratings
518
ChefRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0