Series
Ratings
45
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.0
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 2.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0- 여왕벌게임Rated ★ 0.5
Samurai GourmetRated ★ 5.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 2.0
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
FLCLRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 5.0