Series
Ratings
65
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Less than EvilRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5