Titles you rated
Just Do It!Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 4.0