Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0