Movies
Ratings
368
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0