Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5- The WidowRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Miracle of BernRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5