Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0