Movies
Ratings
81
The House of UsRated ★ 4.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
This Charming GirlRated ★ 3.5
You Burn MeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.5
KajillionaireRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0