Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0