Titles you rated
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
John QRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Road to PerditionRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0