Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5