Titles you rated
The MasterRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 4.0
Closing DynastyRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Knick KnackRated ★ 3.0
Red's DreamRated ★ 1.0
RunRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5
Luxo Jr.Rated ★ 3.0
Day & NightRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 2.5
OutRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0- The Girl Who RanRated ★ 0.5
Cops and RobbersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0