Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5