Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Palm SpringsRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Ella EnchantedRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0