Titles you rated
The iDOLM@STER Shiny ColorsRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Paradox Live The AnimationRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Akiba Maid WarRated ★ 3.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 3.0
Black LagoonRated ★ 3.5