Movies
Ratings
133
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 1.5
Rogue TraderRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0