Movies
Ratings
140
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Cool Hand LukeRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 1.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0