Series
Ratings
35
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0