Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0