Titles you rated
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 1.0
IRISRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.0- DamoRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5- Jang Gil SanRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0