Movies
Ratings
407
The Fourth KindRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 0.5
The SignalRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 5.0