Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5