Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0