Titles you rated
RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0