Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Nappily Ever AfterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 4.5