Titles you rated
Trigun StampedeRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
MashleRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0