Movies
Ratings
479
Hi.5Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5