Movies
Ratings
499
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
EternalsRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5