Series
Ratings
74
NARUTORated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0