Series
Ratings
28
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0- Late BlossomRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0