Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 5.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0