Series
Ratings
90
Be with YouRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5