Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0