Movies
Ratings
1031
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
BrickRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.0