Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0