Series
Ratings
94
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Dokgo RewindRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 5.0
- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Show Me The Money Season 6Rated ★ 5.0- Show Me The Money 5Rated ★ 5.0
Show Me The Money Season 4Rated ★ 5.0
Show Me The MoneyRated ★ 5.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 5.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 5.0