Series
Ratings
54
WandaVisionRated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Our PlanetRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0