Titles you rated
OnceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0