Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 4.0