Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
CartRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0