Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
iZombieRated ★ 4.5
iZombieRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 3.0