Series
Ratings
126- 세계테마기행 - 신비와 모험의 땅, 아라비아 반도Rated ★ 3.5
- 세계테마기행 - 겨울을 달리다, 시베리아 횡단열차Rated ★ 3.5
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0