Movies
Ratings
52
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
King KongRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Marco MacacoRated ★ 1.5
Happiness for SaleRated ★ 1.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 1.5