Movies
Ratings
201
Petite MamanRated ★ 4.5
Good StripesRated ★ 3.5
Teacher and Stray CatRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5