Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5- Beautiful LadyRated ★ 4.5
MRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0