Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5