Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0