Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- RenegadeRated ★ 4.0
- JusticeRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- SoulmateRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
EmpireRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5