Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0